Управління та відділи РДА УПСЗН Проект програми зайнятості Новоодеського району на період до 2017 року

Новоодеський район

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Президент України

Верховна рада України

Урядовий портал

Відкритий Уряд

partners uryad

Миколаївська ОДА

Відділ освіти РДА

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням районної ради

від

 

 

П Р О Г Р А М А

зайнятості населення Новоодеського району

на період до 2017 року

Мета Програми та головні концептуальні положення

 

Програму зайнятості населення Новоодеського району на період до              2017 року розроблено на виконання Доручення Президента України від 11.02.2013 №1-1/48 до рішення Ради регіонів від 25 грудня 2012 року щодо розроблення територіальних та місцевих програм зайнятості населення до              2017 року  з урахуванням вимог Закону України "Про зайнятість населення" у новій редакції, Наказу Міністерства соціальної політики України від 11.02.2013 №50 "Про розроблення проектів територіальних  (місцевих) програм зайнятості населення на період до 2017 року" та розпорядження голови облдержадміністрації від 26 лютого 2013 року №53-р "Про розроблення проекту Програми зайнятості  населення Миколаївської  області на період до 2017 року".

Програма  спрямована на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення та закріплення позитивних тенденцій до стабілізації на ринку праці, виконання завдань, визначених Програмою сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на період до 2017 року, затвердженою постановою  Кабінету Міністрів України від 15 жовтня  2012 року №1008.

 

Метою Програми є розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю, підвищення їх доходів шляхом:

створення умов для підвищення рівня зайнятості населення;

стимулювання зацікавленості роботодавців у створенні нових робочих місць;

збереження та розвитку трудового потенціалу;

підвищення ролі заінтересованих у перетвореннях на ринку праці учасників соціального діалогу (об’єднань організацій роботодавців та професійних спілок).

 

Розділ 1. Основні підсумки виконання у 2012 році Програми зайнятості населення Ново одеського району  на 2012-2013 роки

2012 року соціально-економічний розвиток Новоодеського району характеризується утриманням позитивних темпів економічного розвитку,  стабілізації виробничого сектора економіки,  впровадженням механізму ефективного використання ресурсного та промислового потенціалу. Створено реальні передумови для виведення економіки  на траєкторію  сталого  зростання. У січні –грудні 2012 року у промисловості району порівняно з попереднім роком спостерігались наступні тенденції.

Обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств (без податку на додану вартість та акцизу) в розрахунку на одну особу населення у січні–грудні 2012 року становить 15315,9 грн., що менше ніж у 2011 році на 5947,5 грн., та більше ніж у 2010 році  на 2749,3  грн.

У районі обсяг реалізації промислової продукції за підсумками 2012 року, порівняно з 2011 роком, зменшився на 23%. Загальна вартісна величина реалізації становить  522,6  млн.грн.

Найбільші промислові підприємства району: ТОВ «Торговий Дім МТЗ- -Беларус-Україна» – 31,3% обсягів реалізації та ТОВ «Техноторг-Дон» - 44,3%. Також стабільно працює ТОВ «Молочна компанія «Дружба» (21,2% районних обсягів реалізації).

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників в 2012 році становила 2040,23 грн.  (по області – 2822,43 грн.), що більше  минулорічного показника на 15,7% або 277 грн.

Органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування забезпечувався контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями чинного законодавства при зміні режиму роботи, наданні неоплачуваних відпусток та вивільненні працівників, 2012 року з питання використання робочої сили проведено 32 обстеження підприємств, установ та організацій.

З метою легалізації зайнятості та заробітної плати в районі  утворено та затверджено комісію з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входять представники  : управління економіки райдержадміністрації , управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації , управління агропромислового розвитку райдержадміністрації ,  санітарно – епідеміологічної станції , районного центру зайнятості , Пенсійного фонду України в Новоодеському районі , Новоодеського відділення Вознесенської ОДПІ , РВ УМВС в Новоодеському  районі  та державний інспектор .  За січень – грудень   2012  року проведено 31 рейд  робочої групи  з легалізації зайнятості населення  під час яких перевірено 768 осіб щодо належного оформлення трудових відносин, що на 47% ( 245 осіб) більше ніж за відповідний період минулого року та виявлено 226  порушень щодо використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин  .   З метою  їх  усунення укладено 171 трудовий договір, 55 порушень усунуто шляхом реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності та 3 – шляхом розірвання трудових відносин. Легалізовано 248,5 тис.грн. заробітної плати, що на 217,1 тис.грн. більше, ніж торік.

 

Інформування населення щодо соціальних ризиків громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно,  систематично проводиться через  друковані засоби масової інформації, веб-сайти, телефонні “гарячі лінії” тощо. Інформаційні матеріали із зазначених питань розміщено на  інформаційних стендах міської та сільських рад, у місцях найбільшого скупчення громадян.

За даними відділу статистки  у Новоодеському районі   чисельність громадян, які мали статус безробітного, за рік зменшилась на 1,5% і станом на 01.01.2013 р. становила 827 осіб. Рівень зареєстрованого безробіття на 1 січня 2013 р. становив 4,0 % (4,1 % - станом на 01.01.2012р.) середньорічної кількості населення працездатного віку (з січня 2012 року у чисельності населення працездатного віку враховано жінок віком 55 років).

Починаючи з 2000 року центр зайнятості при наданні послуг шукачам роботи і роботодавцям користуються Єдиною технологією обслуговування незайнятого населення (ЄТОНН), яка продемонструвала високу ефективність і набула визнання спеціалістів і широкого загалу працівників. З метою формування якісно нового рівня соціального захисту населення та створення інструменту інформаційного супроводження ЄТОНН розроблено та впроваджено в роботу Єдину інформаційно – аналітичну систему служби зайнятості України (ЄІАС), яка базується на сучасних технологіях, та дозволила створити єдиний інформаційний простір в Україні.  На сьогоднішній день в районному  центрі зайнятості  впроваджена модернізована система обслуговування громадян, яка забезпечила новий рівень оперативності при наданні соціальних послуг та дозволила в режимі «on-line» у єдиній загальнодержавній базі даних здійснювати оперативний пошук вакансій та працівників в межах всієї країни, а також надавати комплекс соціальних послуг незалежно від місця проживання осіб.

З метою сприяння поверненню незайнятих і безробітних громадян до професійної діяльності, підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці та мотивації до праці, комплекс соціальних послуг і матеріального забезпечення на випадок безробіття протягом 2012 року надано 2994 особам (на 120 осіб більше ніж у 2011 році), незайнятим трудовою діяльністю. Статус безробітного мали 2344 особи (2176 осіб у 2011 році), 1220 з яких отримували допомогу по безробіттю, що на 494 особи більше ніж у 2011 році.

Протягом 2012 року кількість укомплектованих вакансій за направленням служби зайнятості склала 1278 одиниць, що на
155 вакансій або 3,3 відсотка більше, ніж протягом 2011 року. Рівень укомплектування вакансій зріс з 90,4 відсотка у 2011 році до 95,8 відсотка у                  2012 році.

Відповідно до завдання Програми зайнятості населення Новоодеського району на 2012 – 2013 роки у 2012 році передбачалось створити 600 робочих місць. За даними моніторингу щодо створення нових робочих місць  протягом 2012 року в районі створено 974 робочих місць ( 162,3% річного завдання), 286 з яких – для найманих працівників у юридичних осіб ( на підставі даних за формою № 5 – ПН),  у тому числі 478 робочих місць – шляхом надання дотацій роботодавцям; 584 – для найманих працівників у фізичних осіб – підприємців; 18 – шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю;104 – для фізичних осіб підприємців.

За видами економічної діяльності найбільша кількість робочих місць створено в торгівлі, сільському господарстві та переробній промисловості.

За сприянням служби зайнятості , на вільні та новостворені робочі місця протягом 2012 року працевлаштовано 1355 осіб, що на 115 осіб або 9,3 відсотка більше у порівнянні з 2011 роком. Рівень працевлаштування незайнятих громадян зріс з 43,2 відсотка за 2011 рік до 45,3 відсотка за 2012 рік.

З метою залучення безробітних осіб до підприємницької діяльності, спеціалістами служби зайнятості  організовано профінформаційну і профконсультаційну роботу, проводяться індивідуальні консультації з роз’яснення переваг зареєстрованої самозайнятості, семінари з основ підприємництва, консультації з психологічної підтримки, семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність.

Протягом 2012 року  проведено 17 семінарів з орієнтації на   підприємницьку  діяльність ( Як розпочати свій бізнес?», « Від бізнес – ідеї до власної справи», « Ефективне ведення сільського господарства», з питань зеленого туризму), учасники яких – 188 осіб, з них 84 – жінки та 97 – молодь у віці до 35 років.  Під час семінарів розглядалися такі теми: « Започаткування власної справи. Бізнес – планування», « Мале підприємництво: оподаткування, соціальне страхування, облік, звітність» та « Ресурсне забезпечення малого підприємництва». Семінари проведені представники Миколаївського Регіонального фонду підтримки підприємництва.

З безробітними, які виявили бажання відкрити власну справу за сприянням служби зайнятості проводиться індивідуальне професійне консультування та профдіагностичне обстеження за « Методикою дослідження підприємницького потенціалу». Для розвитку у безробітних підприємницької ініціативи на самостійну зайнятість центрами зайнятості проводиться орієнтація на навчання за професіями, які сприяють відкриттю власної справи.

Протягом 2012 року на курсах цільового призначення за напрямом « Бізнеспланування для організації підприємницької діяльності» та на курсах за новою навчальною програмою « Теорія і практика бізнес планування» на базі Національного університету кораблебудування ім.. адмірала Макарова необхідну інформацію отримали 19 безробітних.

Після опанування основ підприємництва та участі у відповідних семінарах 18 осіб започаткували власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

З метою сприяння формуванню якісного професійно – кваліфікаційного складу робочої сили відповідно до потреб роботодавців, центр зайнятості організовує професійне навчання,перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних.

Протягом 2012 року чисельність безробітних, які навчалися або підвищували фаховий рівень завдяки організаційній та фінансовій підтримці служби зайнятості, становила 355 осіб з числа безробітних, що на 5 осіб або 1,4 відсотка більше, ніж протягом 2011 року. Рівень охоплення безробітних професійним навчанням складає  15,3 відсотка. Навчанням за індивідуальними планами та програмами безпосередньо на виробництві охоплено 167 осіб. Одним із шляхів удосконалення професійного навчання безробітних   є організація стажування, яке проходить безпосередньо на робочому місці.   За такою формою навчалося 158 осіб, 9 осіб підвищили кваліфікацію на короткотермінових курсах цільового призначення за різними напрямками, як для промислового, так і для аграрного сектору.

Пріоритет в роботі по задоволенню потреб роботодавців заклав основу для тривалої співпраці з багатьма підприємствами, організаціями, установами. Під конкретне замовлення роботодавців проходили навчання 190 осіб або                     53,5 відсотка від загальної кількості тих, що навчалися.

З метою забезпечення підприємств кваліфікованими кадрами під замовлення роботодавців професіям, на які немає можливості навчати безробітних в нашому регіоні,  центр зайнятості організовує професійне навчання безробітних на базі Кримського, Одеського та Рівненського центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, відповідно до прямих укладених договорів. Протягом 2012 року на базі Центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчалось 1 особа.

З метою залучення незайнятого населення до оплачуваних  громадських робіт службою зайнятості проводиться інформування через засоби масової інформації, на семінарах та під час зустрічей з роботодавцями , налагоджено співробітництво з управлінням праці та соціального захисту населення . Укладання договорів з роботодавцями щодо організації та проведення оплачуваних громадських робіт відбувається згідно із затвердженими спільними робочими планами з урахуванням професійного складу безробітних та соціально - економічних потреб регіону. Під час організації робіт найбільша увага приділялася таким видам , як : благоустрій населених пунктів, догляд громадянами у закладах соціальної сфери, роз’яснення населенню щодо отримання субсидій, участь у проведенні підсобних та ремонтних робіт на об’єктах соціально – культурного призначення, впорядкування документації в архівах та бібліотеках,  сільськогосподарські роботи тощо.

В оплачуваних громадських роботах протягом 2012 року брали участь  507 осіб, що на 13 осіб або 2,6 відсотка більше показника 2011 року. Питома вага осіб, які брали участь в оплачуваних громадських роботах за 2012 рік складає 17%. На виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 82-р від 22.03.2012 року « Про запровадження кампанії із забезпеченням чистоти і порядку в населених пунктах Миколаївської області в 2012 році» організовано оплачувані громадські роботи для участі у проведенні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою « За чисте довкілля», до яких залучено 82 особи з числа безробітних, перебуваючи на обліку в центрі зайнятості району. Завдяки їхнім зусиллям прибрано та проведено у належний санітарний та естетичний стан 35,3 га території населених пунктів області, ліквідовано 5 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено понад 38 саджанців, дерев та 15 кущів.

Особлива увага приділяється забезпеченню зайнятості осіб, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, зокрема особам з обмеженими фізичними можливостями. Одним із шляхів вирішення питання працевлаштування інвалідів є залучення роботодавців – представників малого та середнього бізнесу до створення нових робочих місць для працевлаштування інвалідів.

З метою прискорення адаптації до умов ринку праці та професійної інтеграції у суспільство протягом 2012 року профорієнтаційні послуги надано 29 особам з обмеженими фізичними можливостями.

Використовуючи нову Модель працевлаштування та забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю, з метою соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, служба зайнятості району співпрацює з управлінням праці та соціального захисту населення, представниками спілки промисловців та підприємців, відділенням Фонду соціального захисту інвалідів. В центрі зайнятості створений банк даних таких осіб, які бажають працювати, проводиться робота по вирішенню питань працевлаштування, навчання та професійної орієнтації осіб з обмеженою працездатністю. Банк даних осіб з обмеженою працездатністю використовується при підборі кандидатур на вільні робочі місця та вакантні посади на замовлення роботодавців чи для ярмарків вакансій.

Протягом 2012 року в центрі зайнятості перебувало на обліку 32 особи з обмеженими фізичними можливостями, з них 11 осіб працевлаштовано, у т.ч. 5 – шляхом надання дотацій роботодавцям, 1 – шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Під час пропонування підходящої роботи інвалідам, спеціалісти служби зайнятості рекомендують конкретні вакансії з урахуванням захворювання клієнта, відповідно до висновків та рекомендацій МСЕК, персональних особливостей, віку, рівня освіти, соціальних та побутових умов.

При бажанні інвалідів пройти професійне навчання або перенавчання служба зайнятості проводить тестування таких осіб. За умови виявлення здібностей до обраної професії, відповідно до висновків та рекомендацій МСЕК, наявності учбової групи служба зайнятості здійснює навчання за обраною професією. Протягом     2012 року 4 особи з обмеженими фізичними можливостями охоплені професійним навчанням, 4 особи з яких працевлаштовані. До громадських робіт було залучено 1 особу із зазначеної категорії громадян.

 

Розділ 2. Основні тенденції соціально-економічного розвитку району

та розвитку регіонального ринку праці

2013-2017 року в основу стабільної роботи реального сектора економіки та розширення сфери застосування праці буде покладено інвестиційний  розвиток та ефективне використання власної сировинної бази, збільшення асортименту та підвищення якості продукції, розширення ринків збуту в Україні та за її межами.

Прогнозується збереження ефективно функціонуючих і створення нових робочих місць, посилення мотивації до легальної продуктивної зайнятості,  удосконалення системи підготовки спеціалістів та кваліфікованих робітників відповідно до потреб ринку праці, що разом із заходами державної економічної політики створить підґрунтя для підвищення економічної активності населення та вирішення проблемних питань у соціальній сфері.

Пріоритетними напрямами, що сприятимуть розвитку економіки, визначено реалізацію проектів у різних сферах економічної діяльності:

у добувній промисловості:

розробка Кашперівського родовища ( видобування пиляного вапняку);

у сільському господарстві:

здійснення модернізації молочнотоварного комплексу ТДВ «Південний колос»­­­­ для безприв’язного утримання 600 голів великої рогатої худоби;

реконструкція свинокомплекса ПП « Думітраш».

Станом на 01.01.2013 року обсяг прямих іноземних інвестицій по району становить 416,4 тис.дол.США, що на 10,9 тис.дол.США менше аналогічного показника станом на 01.01.2012 року. У розрахунку на одну особу населення відповідний показник складає 12,1 дол.США проти 12,4 дол.США у 2011 році.

Для покращення інвестиційного клімату та подальшого розвитку економіки району органи місцевої влади проводять роботу щодо активізації співпраці з потенційними інвесторами, реалізації  проектів у рамках державно-приватного партнерства.

Місцевими органами виконавчої влади та контролюючими органами буде посилено роботу, спрямовану на легалізацію зайнятості та заробітної плати, дотримання чинного законодавства щодо посилення відповідальності роботодавців за ухилення від оформлення трудових відносин з найманими працівниками та виплати заробітної плати в «конвертах».

Збереження зайнятості та проведення активної політики, турбота про соціально вразливих громадян є головним пріоритетом в сфері зайнятості та ринку праці. Саме зайнятість є найважливішим стимулятором відновлення економіки та економічного зростання. За сприяння служби зайнятості  протягом 2013-2017 років планується забезпечити працевлаштування 6520 осіб.

Забезпечення зайнятості безробітних шляхом підтримки підприємницької ініціативи здійснюватиметься шляхом організації навчання основам підприємницької діяльності та виплати одноразової допомоги по безробіттю в межах фінансових можливостей Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Планується стимулювати створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Особлива роль буде приділятись розвитку та удосконаленню системи профорієнтації, як важливому інструменту корегування кількісно-якісного дисбалансу між попитом на робочу силу і її пропозицією зокрема, індивідуальній роботі з випускниками та учнівською молоддю, з урахуванням потреб ринку праці, пропагуванню робітничих професій, а також буде організовано роботу з підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Передбачається підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці шляхом організації їх професійного навчання відповідно до потреб виробництва, зокрема за індивідуальним замовленням роботодавців та із стажуванням на підприємствах і в організаціях. Організація професійного навчання, здійснюватиметься в першу чергу для громадян, які не мають професії або тривалий час не працювали. Також планується розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років шляхом видачі ваучера на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.

Завдяки тісній співпраці з роботодавцями (залучення їх на семінари, ярмарки вакансій, міні-ярмарки), висвітленню в засобах масової інформації, в інформаційних бюлетенях центрів зайнятості суспільно-корисної спрямованості громадських робіт та їх позитивних сторін прогнозується розширення видів оплачуваних громадських робіт з урахуванням професійного складу безробітних та соціально-економічних потреб регіону.

Передбачається посилення співпраці з місцевими органами виконавчої влади та роботодавцями щодо збільшення видатків на організацію та проведення громадських робіт за рахунок коштів місцевих бюджетів, підприємств.

Передбачається здійснення упереджувальних заходів, з метою попередження настання страхового випадку, а саме проведення робочих зустрічей, нарад, семінарів з роботодавцями з питань профілактики настання  страхових випадків.

Особлива увага приділятиметься сприянню зайнятості громадян, які не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці: жінок, молоді, довготривалих безробітних, осіб з обмеженими фізичними можливостями за рахунок посилення індивідуальної та адресної роботи з цільовими групами громадян, роботодавцями, соціальними партнерами. Планується сприяти у працевлаштуванні зазначеної категорії на нові робочі місця, строком не менше ніж на два роки шляхом компенсації роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Робота за Єдиною технологією надання соціальних послуг в модернізованій системі обслуговування громадян забезпечить новий рівень оперативності при наданні соціальних послуг та дозволить в режимі «on-line» у єдиній загальнодержавній базі даних здійснювати оперативний пошук вакансій та працівників в межах всієї країни, а також надавати комплекс соціальних послуг незалежно від місця проживання осіб.

 

Розділ 3. Фінансове забезпечення реалізації Програми

Реалізація Програми зайнятості населення Новоодеського району  на період до 2017 року здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, Фонду соціального захисту інвалідів, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Фінансування громадських робіт у разі залучення до них безробітних здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття .

 

Розділ 4. Координація та контроль за реалізацією Програми

Організаційне і методичне супроводження та контроль за реалізацією Програми здійснюватиметься управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та районним центром зайнятості. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та районний центр  зайнятості раз на пів року інформують районну раду про хід виконання Програми.

 

Розділ 5. Механізм управління за виконанням Програми

Механізм управління включає:

проведення кваліфікованих моніторингових досліджень ринку праці Новоодеського району, у тому числі створення робочих місць, оцінку фактичного стану ринку праці, розроблення прогнозу на середньострокову та довгострокову перспективу, інформування соціальних партнерів про стан справ у цій сфері, підготовку практичних пропозицій та рекомендацій у межах Програми щодо регулювання зайнятості;

систематичну підготовку інформацій райдержадміністрації, районній раді  про хід виконання Програми, у разі потреби – внесення пропозицій щодо її коригування;

розгляд на засіданнях  координаційного комітету сприяння зайнятості актуальних питань у сфері зайнятості та прийняття за результатами розгляду  узгоджених із соціальними партнерами рішень;

розгляд на засіданнях колегії райдержадміністрації, колегії  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, сесіях районної ради питань реалізації заходів районної Програми зайнятості;

прийняття рішень щодо регулювання, організації зайнятості та прогнозування ситуації у сфері зайнятості населення.

 

Начальник  управління праці

та соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                              Н.Д.Поляруш

 


Додаток 1

Напрями та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення

на період до 2017 року

Найменування заходу

Виконавці

 

 

Термін виконання

 

1

2

3

1. Розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць

1. Сприяти забезпеченню збереження робочих місць та зростанню зайнятості шляхом розширення існуючих виробництв  та введення в дію нових виробничих потужностей у різних галузях економіки, зокрема:

у галузі харчової промисловості та перероблення сільськогосподарської продукції - налагодження у сільській місцевості максимальної переробки власної сільськогосподарської продукції, а також  модернізація діючих та будівництво нових пунктів для ефективного зберігання продукції (насамперед в осінньо-зимовий період), зокрема овоче-, фрукто- та зерносховищ;

 

Управління економіки райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконавчі комітети міської та сільських  рад                            (за узгодженням), керівники підприємств (за узгодженням).

2013-2017 роки

2. Вживати заходів щодо створення сприятливого інвестиційного клімату в районі та сприяти реалізації інноваційно-інвестиційних проектів:

у машинобудуванні ( ТОВ «Торговий дім МТЗ-Беларус-Україна) .

 

 

Управління економіки райдержадміністрації,  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконавчі комітети міської та сільських  рад (за узгодженням), керівники підприємств (за узгодженню).

2013-2017 роки

3. Проводити роботу щодо забезпечення перспективних напрямів роботи провідних підприємств по виробництву імпортозамінної продукції.

Управління економіки райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,  виконавчі комітети  міської та сільських  рад           (за узгодженням).

2013-2017 роки

4. Сприяння організації сільського зеленого туризму з використанням прикладів успішних агросадиб, надання послуг з екскурсійного обслуговування туристичних маршрутів, організації оренди та прокату туристичного обладнання, надання транспортних послуг з пасажирського та вантажного перевезення, організації готельного бізнесу та міст відпочинку (кемпінги, мотелі, ставки для риболовлі та інше).

Управління економіки, відділ культури і туризму  райдержадміністрації,  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації .

2013-2017 роки

5. Вживати заходів щодо розвитку та модернізації пріоритетних галузей (секторів)  економіки на інноваційно-інвестиційній основі, виробничої та соціальної інфраструктури  міста Нова Одеса .

Виконавчий комітет Новоодеської  міської ради  (за узгодженням),  управління економіки райдержадміністрації,  районний центри зайнятості  (за узгодженням),  районна рада профспілок (за узгодженням), об’єднання роботодавців (за узгодженням).

2013-2017 роки

6. З метою розширення сфери застосування праці у сфері підприємництва та привернення незайнятих громадян до підприємницької діяльності проводити виїзні семінари для суб’єктів підприємницької діяльності та широких  верств населення з питань започаткування та ведення підприємницької діяльності, сприяти створенню робочих місць у кластерах народних художніх промислів. Забезпечити постійну роботу телефонних “гарячих ліній” для підприємців при райдержадміністрації  .

 

Виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням),  управління економіки райдержадміністрації,  районний центр зайнятості (за узгодженням).

 

2013-2017 роки

7. Забезпечити постійну роботу "Єдиного консультаційного центру" з економічних питань для підприємців Новоодеського району   з метою підвищення їх професійних знань.

 

Управління економіки райдержадміністрації

2013-2017 роки

8. Вживати заходів щодо організації та виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру з метою зайнятості безробітних згідно зі статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердженого Постановою КМУ від 20 березня 2013 р. №175»

 

 

Виконавчі комітети міської та сільських  рад (за узгодженням), підприємства, установи та організації (за узгодженням),  районний центр зайнятості (за узгодженням).

2013-2017 роки

9. Сприяти створенню високооплачуваних робочих місць (із заробітною платою не нижчою за три мінімальні заробітні плати) шляхом проведення  в установленому порядку заходів щодо зменшення роботодавцям на 50 відсотків розміру єдиного соціального внеску за працевлаштованих на такі робочі місця.

Виконавчі комітети  міської та сільських  рад (за узгодженням),  управління   Пенсійного   фонду   України в Новоодеському районі ,  підприємства, установи та організації (за узгодженням), районний центр зайнятості (за узгодженням).

2013-2017 роки

10.Стимулювати створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Районний центр зайнятості  (за узгодженням),  управління   Пенсійного   фонду   України  в Новоодеському районі ,   підприємства, установи та організації (за узгодженням).

2013-2017 роки

11. Сприяти розширенню сфери застосування праці у сільській місцевості в рамках державної підтримки сільського товаровиробника та соціальної сфери села шляхом розширення мережі оптових ринків, торгових домів, біржової торгівлі для реалізації сільгосппродукції, зокрема  відповідно до Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України вiд 19 вересня 2007 року №1158.

 

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільські ради (за узгодженням).

2013-2017 роки

12. В межах реалізації Ініціативи „Рідне село” сприяти створенню сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

 

Сільські, ради (за узгодженням),  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

2013-2017 роки

13. Вживати заходів щодо будівництва нових та розширенню існуючих великотоварних тваринницьких ферм та комплексів.

Сільські  ради (за узгодженням),  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2013-2017 роки

14. Проводити роботу направлену на розширення сфери докладання праці у сільськогосподарських підприємств, зокрема:

здійснення модернізації молочнотоварного комплексу ТДВ «Південний колос» ­­­­­ щодо безприв’язного утримання 600 голів великої рогатої худоби.

Сільські ради (за узгодженням),  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники підприємств (за узгодженням).

2013-2014

роки

15. З метою легалізації зайнятості:

забезпечувати проведення роботи з легалізації зайнятості та заробітної плати шляхом діяльності робочої групи  при райдержадміністрації , у складі фахівців управлінь праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку, економіки, центру зайнятості, податкової служби,  управління  Пенсійного фонду, профспілок та інших структур щодо  укладання роботодавцями трудових договорів з найманими працівниками, реєстрації підприємницької діяльності та детінізації заробітної плати;

проводити широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо переваг легальної зайнятості та соціальних ризиків громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Виконавчі комітети  міської та сільських   рад (за узгодженням),    управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, головне управління економіки райдержадміністрації,  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,  управління Пенсійного фонду України в Новоодеському районі  (за узгодженням), Новоодеське відділення Вознесенської  об»єднаної державної податкової інспекції    (за узгодженням), райпрофрада  (за узгодженням), районний  центр зайнятості                               (за узгодженням).

2013-2017 роки

16.Забезпечувати виконання укладених угод та сприяти виконанню колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях у частині забезпечення продуктивної зайнятості, створення належних умов праці, дотримання прав і гарантій працівників, у тому числі рівних можливостей жінок і чоловіків у реалізації своїх прав.

 

Виконавчі комітети  міської та сільських   рад (за узгодженням),  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районна рада профспілок (за узгодженням), об’єднання роботодавців (за узгодженням).

2013-2017 роки

2. Підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення

1.З метою забезпечення відповідності рівня підготовки працівників потребам соціально-економічного розвитку регіонів, перспективам розвитку галузей економіки та соціальної сфери, проводити моніторинг потреби району  у  кваліфікованих кадрах та регулювання обсягів і напрямів їх підготовки у вищих і професійно-технічних навчальних закладах області.

 

Відділ освіти райдержадміністрації,    управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  виконавчі комітети  міської та сільських  рад  (за узгодженням),  районний центр зайнятості      (за узгодженням).

2013-2017 роки

2. Забезпечити організацію професійного навчання зареєстрованих безробітних (зокрема, навчання за інтегрованими професіями).

Районний центр зайнятості  (за узгодженням).

2013-2017 роки

3. Сприяти організації роботи з підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Районний центр зайнятості  (за узгодженням).

2013-2017 роки

4. З метою забезпечення економіки високопрофесійною робочою силою та підвищення конкурентоспроможності економічно активного населення на ринку праці сприяти підприємствам, установам і організаціям у здійсненні підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників на виробництві, зокрема шляхом надання методичної допомоги відповідно до нормативно-правових актів (Закон України "Про професійний розвиток працівників", Положення  про професійне навчання   працівників   на   виробництві, Положення про організацію навчально-виробничого процесу на виробництві тощо).

Виконавчі комітети  міської та сільських  рад (за узгодженням),  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ освіти  райдержадміністрації, управління економіки райдержадміністрації,  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, організації профспілок (за узгодженням).

2013-2017 роки

5. Сприяти розширенню можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років, шляхом видачі ваучера на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.

Районний центр зайнятості  (за узгодженням).

2013-2017 роки

6.  Проводити інформаційно-роз"яснювальну роботу серед студентської молоді та роботодавців щодо відкриття роботодавцями трудової книжки студентам ПТУ, ВНЗ, які у вільний від навчання час проходять стажування за спеціальністю, за якою здобувається освіта, що сприятиме конкурентоспроможності молоді.

Виконавчі комітети міської та сільських  рад (за узгодженням), відділ освіти райдержадміністрації,  управління економіки райдержадміністрації,  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, організації профспілок (за узгодженням).

2013-2017 роки

3. Підвищення мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення регулювання трудової міграції

1. Брати участь у реалізації заходів, спрямованих на запобігання масовому вивільненню працівників, профілактиці настання страхового випадку, сприянні мобільності робочої сили.

Районний центр зайнятості  (за узгодженням).

2013-2017 роки

2. Проводити інформування населення щодо ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном та наслідків нелегальної трудової міграції.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районний центр зайнятості                                 (за узгодженням).

2013-2017 роки

4. Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці

1. Сприяти у працевлаштуванні на перше робоче місце за отриманою професією (спеціальністю) насамперед молоді та осіб з інвалідністю, осіб інших соціально вразливих верств населення.

 

Районний центр зайнятості  (за узгодженням), підприємства, установи та організації (за узгодженням).

2013-2017 роки

2. З метою формування позитивної мотивації до праці, зміни ставлення до можливості оволодіння новою професією забезпечити надання повного обсягу профорієнтаційних послуг особам, які звертаються за послугами до центрів зайнятості, шляхом проведення індивідуальних та групових консультацій.

 

 

 

Районний центр зайнятості  (за узгодженням), відділ  у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, відділ освіти  райдержадміністрації, виконавчі комітети  міської та сільських рад (за узгодженням).

2013-2017 роки

3.  Забезпечити надання профорієнтаційних послуг особам з обмеженими фізичними можливостями з метою прискорення їх адаптації до умов ринку праці та професійної інтеграції у суспільство.

Організовувати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації осіб з обмеженими фізичними можливостями за професіями відповідно до потреб ринку праці та рекомендації МСЕК з метою забезпечення їх трудової реабілітації, сприяння у працевлаштуванні та підвищення їх конкурентоспроможності.

Забезпечити ефективне співробітництво між центрами зайнятості, управліннями праці та соціального захисту населення, представниками спілки промисловців та підприємців,  профспілок щодо взаємодії з питань професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

Виконавчі комітети  міської та сільських  рад (за узгодженням),  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  підприємства, установи та організації (за узгодженням),  районний центр зайнятості (за узгодженням).

2013-2017 роки

4.Сприяти збереженню та створенню нових робочих місць для працевлаштування інвалідів, в тому числі за рахунок надання дотації, поворотної та безповоротної фінансової допомоги.

Виконавчі комітети  міської та сільських  рад,  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  районний центр зайнятості (за узгодженням).

2013-2017 роки

 

5. Сприяти у працевлаштуванні молоді, інвалідів, одиноких батьків, безробітних  яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці на нові робочі місця, строком не менше ніж на два роки шляхом компенсації роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Районний центр зайнятості  (за узгодженням), підприємства, установи та організації (за узгодженням)

2013-2017 роки

 

6. Забезпечити проведення профорієнтаційної роботи з молоддю з метою мотивації до вибору робітничих професій, необхідних у реальному секторі економіки.

Районний центри зайнятості  (за узгодженням).

2013-2017 роки

 

7. Сприяння працевлаштуванню молоді у сільській місцевості шляхом надання в установленому порядку одноразової адресної допомоги в десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати молодому працівнику, який уклав трудовий договір на строк не менше трьох років з підприємствами, установами та організаціями, які розташовані в селах і селищах.

Виконавчі комітети  міської та сільських  рад (за узгодженням), підприємства, установи та організації (за узгодженням),  районний центр зайнятості (за узгодженням).

2013-2017 роки

 

 

 

Начальник  управління праці

та соціального захисту населення

райдержадміністрації                                       Н.Д.Поляруш

 

 

Таблиця 1. Основні показники ринку праці

 

Найменування

показника

2011

звіт

2012

очікуване

2013

очікуване

2014

прогноз

2015

прогноз

2016

прогноз

2017

прогноз

 

1. Чисельність зайнятого населення віком 15 – 70 років (у середньому за період),  осіб – усього

 

20200

18700

18600

18600

18700

18700

18800

 

з неї зайнятого населення  працездатного віку

20010

17500

17400

17400

17600

17600

17800

 

2. Рівень зайнятості, у %  до чисельності населення:

віком  15 - 70 років

58,2

60,0

60,2

60,3

60,6

60,8

60,9

працездатного віку

59,3

57,8

57,8

58,7

58,9

60,1

60,7

 

 

Таблиця 2. Показники професійної підготовки

та використання робочої сили

 

Найменування показників

2011

звіт

2012

звіт

2013

очікуване

2014

прогноз

2015

прогноз

2016

прогноз

2017

прогноз

1. Кількість випускників навчальних закладів в регіоні,  осіб - усього

143

131

152

141

131

155

160

- випускників професійно-технічних навчальних закладів, усього

 

з них працевлаштовані як молоді працівники

 

143

 

 

 

 

85

 

131

 

 

 

 

74

 

152

 

 

 

 

75

 

141

 

 

 

 

75

 

131

 

 

 

 

75

 

155

 

 

 

 

75

 

160

 

 

 

 

75

2. Кількість укладених договорів про стажування між роботодавцем і особою, яка продовжує навчання, одиниць – усього

-

-

-

-

-

-

-

з них такі, що передбачають отримання заробітної плати, одиниць

-

-

-

-

-

-

-

3. Кількість укладених трудових договорів (строком не менш як на три роки) між роботодавцем та молодим працівником, що погоджується працювати в сільській місцевості, одиниць – усього

 

в тому числі з отримання:

-

-

16

15

15

19

11

одноразової адресної допомоги

-

-

16

15

15

19

11

житла

-

-

16

15

15

19

11

4. Середньооблікова штатна чисельність працівників,  осіб

5060

5073

5080

5090

5100

5110

5120

5. Кількість працівників, які знаходяться у вимушених неоплачуваних відпустках з ініціативи роботодавців, тис. осіб

 

у %  до середньооблікової штатної чисельності працівників

-

 

-

-

-

-

-

-

6. Кількість працівників, які працюють у режимі неповного робочого дня (тижня), тис. осіб

 

у  % до середньооблікової штатної чисельності працівників

-

-

-

-

-

-

-

8. Кількість працівників, які підвищили свою кваліфікацію, осіб

 

у % до середньооблікової штатної чисельності працівників

200

 

 

 

 

4

250

 

 

 

 

5

 

 

300

 

 

 

 

6

 

 

310

 

 

 

 

6

 

 

320

 

 

 

 

6

 

 

340

 

 

 

 

7

 

 

360

 

 

 

 

7

 

 

9. Кількість працівників, які пройшли професійну підготовку та перепідготовку, тис. осіб

 

у % до середньооблікової штатної чисельності працівників

79

 

 

 

 

 

 

1,6

100

 

 

 

 

 

 

2,0

100

 

 

 

 

 

 

2,0

110

 

 

 

 

 

 

2,0

110

 

 

 

 

 

 

2,0

110

 

 

 

 

 

 

2,0

110

 

 

 

 

 

 

2,0

у тому числі:

 

за кошти роботодавця

 

 

70

 

 

90

 

 

90

 

 

100

 

 

100

 

 

100

 

 

100

за власні кошти

9

10

10

10

10

10

10

10. Кількість осіб старше 45 років, що отримали ваучер

-

-

30*

30*

30*

30*

30*

 

* дані мають бути переглянуті після прийняття відповідних підзаконних нормативно-правових актів

 

Таблиця 3. Працевлаштування на нові робочі місця

 

Найменування

показника

2011

звіт

2012

звіт

2013

очікуване

2014

прогноз

2015

прогноз

2016

прогноз

2017

прогноз

1. Працевлашту-вання на нові робочі місця, осіб – усього

 

-

-

230

230

240

240

240

з них:

1.1 юридичними особами

 

-

-

150

160

170

170

180

1.2 фізичними особами-підприємцями та іншими фізичними особами – платниками податку з доходів фізичних осіб (включаючи робочі місця для найманих працівників)

-

-

80

70

70

70

60

2. Працевлашту-вання на нові робочі місця за видами економічної діяльності, осіб*:

-

-

 

 

 

 

 

сільське господарство, мисливство та лісове господарство

-

-

75

80

80

70

85

рибальство, рибництво

-

-

5

5

5

5

5

добувна промисловість

-

-

 

 

 

 

 

переробна промисловість

-

-

30

30

40

40

40

виробництво та розподілення електроенергії, газу та води

-

-

5

5

5

10

10

будівництво

-

-

5

10

10

10

10

торгівля, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку

-

-

80

70

70

70

60

діяльність готелів та ресторанів

-

-

-

-

-

-

-

діяльність транспорту та зв'язку

-

-

10

10

10

10

10

фінансова діяльність

-

-

 

 

 

 

 

операції з нерухомим майном, оренда, інжиніринг та надання послуг підприємцям

-

-

 

 

 

 

 

державне управління

-

-

 

 

 

 

 

освіта

-

-

13

13

13

15

10

охорона здоров'я та надання соціальної допомоги

-

-

2

2

2

5

5

надання комунальних та індивідуальних послуг; діяльність у сфері культури та спорту

-

-

5

5

5

5

5

3. Чисельність працівників, за яких роботодавцю надається компенсація фактичних витрат по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, осіб - усього

-

-

30**

31**

32**

33**

35**

в тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

3.1 працівників у юридичних осіб, усього

-

-

15**

17**

17**

18**

18**

за яких компенсовано:

 

 

 

 

 

 

 

50% суми нарахованого єдиного внеску, осіб

-

-

-

 

 

 

 

100% суми нарахованого єдиного внеску, осіб

-

-

15**

17**

17**

18**

18**

3.2 працівників у фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб – платників податку з доходів фізичних осіб, усього

-

-

15**

14**

15**

15**

17**

за яких компенсовано:

 

 

 

 

 

 

 

50% суми нарахованого єдиного внеску, осіб

-

-

-

 

 

 

 

100% суми нарахованого єдиного внеску, осіб

-

-

15**

14**

15**

15**

17**

________

* Види економічної діяльності наводяться у відповідності до звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління  Пенсійного Фонду України від 08.10.2010 № 22-2, зареєстр. в Мін'юсті   від 01.11.2010 № 1014/18309.

** дані мають бути переглянуті після прийняття відповідних підзаконних нормативно-правових актів

 

 

Таблиця 4. Надання соціальних послуг державною службою

зайнятості України

( осіб)

Найменування

показника

2011

звіт

2012

звіт

2013

очікуване

2014

прогноз

2015

прогноз

2016

прогноз

2017

прогноз

1. Чисельність осіб, що перебувають на обліку та отримують послуги протягом періоду

696

650

650

650

650

650

650

2. Чисельність осіб, які мають статус безробітного

2176

2344

2350

2350

2350

2350

2350

3. Чисельність працевлаштованих осіб з числа тих, що перебувають на обліку

626

570

520

520

520

520

520

4. Чисельність працевлаштованих осіб з числа зареєстрованих безробітних

613

785

780

780

780

780

780

5. Чисельність зареєстрованих безробітних, які проходитимуть професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації

350

355

283

283

283

283

283

6. Чисельність осіб, залучених до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру

494

507

324*

324*

324*

324*

324*

з них зареєстрованих безробітних

494

507

280*

280*

280*

280*

280*

7. Чисельність осіб, яким надано послуги з питань організації підприємницької діяльності та ведення власної справи

278

188

210

210

210

210

210

з них організували власну справу

30

18

15

15

15

15

15

 

  • дані мають бути переглянуті після прийняття відповідних підзаконних нормативно-правових актів

 

 

 

Таблиця 5. Показники сприяння зайнятості інвалідів

(осіб)

Найменування

показника

2011

звіт

2012

звіт

2013

очікуване

2014

прогноз

2015

прогноз

2016

прогноз

2017

прогноз

1. Чисельність працюючих інвалідів на підприємствах установах та організаціях, згідно із звітами, поданими до відділень Фонду соціального захисту інвалідів*

144

126

120

115

115

115

115

2. Кількість створених робочих місць за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

1

0

1

1

1

1

1

3. Чисельність інвалідів, що перебувають на обліку в Державній службі зайнятості України

 

9

12

30

30

30

31

31

3.1. з них зареєстровані безробітні

9

12

28

28

28

28

28

4. Чисельність інвалідів, працевлаштованих за сприяння Державної служби зайнятості України

 

13

11

12

13

14

15

16

4.1. з них зареєстровані безробітні

11

7

8

8

11

10

12

4.1.1 у тому числі отримувачі одноразово виплаченої допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності

13

12

1

1

1

0

1

5. Чисельність інвалідів, залучених до участі у громадських роботах

1

1

2

2

2

2

2

5.1. з них з числа зареєстрованих безробітних

1

1

2

2

2

2

2

6. Чисельність інвалідів, які проходили професійне навчання – усього

6

4

2

2

2

2

3

зокрема за рахунок:

 

 

 

 

 

 

 

6.1. коштів Фонду соціального захисту інвалідів

1

1

1

1

1

1

1

6.2. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

 

 

 

 

 

 

 

7. Чисельність інвалідів, працевлаштованих строком не менше ніж на два роки на нові робочі місця за направленням Державної служби зайнятості України, за яких роботодавцю надається компенсація витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

-

-

1

0

0

0

0

8. Чисельність інвалідів, працевлаштованих на підприємства, установи, організації шляхом надання дотацій за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів на створення спеціальних робочих місць для працевлаштування інвалідів, зареєстрованих у Державній службі зайнятості України як безробітні

 

-

-

-

-

-

-

-

________

* Визначається на основі звітних даних за формою №10-ПІ (річна), затвердженою наказом Мінпраці від 10 лютого 2007 р. №42 за погодженням з Держкомстатом та Держкомпідприємництвом (зареєстрований у Мін′юсті 13 лютого 2007 року за №117/13384).

** Очікувані дані.

 

Пошук

Свята України

Користувачі : 31
Зміст : 1909
Переглянути хіти змісту : 245586

Вхід

Реєстр виборців

Кадровий резерв

president-rezerv

Цільова програма